Advertisement
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Pomoc na drodze rozwoju przedsiębiorstw

    Warto wskazać na fakt, że obecnie w naszym kraju wielu przedsiębiorców przezywa ogromny kryzys. Jest to oczywiście wywołane wielką falą kryzysu, która dosięgła cały świat. Nie można jednak za wszystko winić kryzysu. Okazuje się bowiem, że niektóre państwa poradziły sobie wyśmienicie z kryzysem. Niestety do …Read More »
  • Komu warto polecić walutomat?

    Kantory internetowe takie, jak na przykład walutomat to doskonały pomysł na wymianę obcej waluty bez konieczności składania wizyt w stacjonarnych kantorach. W dobie mobilnej bankowości jest to naprawdę bardzo opłacalne i nic dziwnego, że obecnie kantory prowadzone za pośrednictwem Internetu to prawdziwy hit na rynku …Read More »
  • Kryzysy ekonomiczne

    Kryzysy ekonomiczne rozwiązywały czasowo nabrzmiałe sprzeczności gospodarki kapitalistycznej. Ich koszty ponosiły przede wszystkim milio­nowe masy ludzi pracy, opłacając je ogromem wyrzeczeń i cierpień, spadkiem stopy życiowej, a znaczna ich część —głodem i nędzą. Ciężary kryzysu ponosiły także masy drobnomieszczaństwa i rzemieślników. Wie­le drobnych i średnich …Read More »

Speedtest – jak sprawdzić szybkość sieci

Wielu dostawców internetu chce zarobić jak najwięcej. Z jednej strony nie ma się co dziwić, ponieważ z założenia każde przedsiębiorstwo nastawione jest na zysk, jednakże z drugiej strony ważne jest to, aby większy zysk nie był osiągany kosztem klientów.

Firmy internetowe często przyciągają nowych klientów bardzo korzystną ofertą niesamowicie szybkiego internetu. Wiele osób z niej korzysta, bo kto nie chciałby płacić mniej? Pytanie wydaje się retoryczne – każdy! Jednakże, gdy ktoś się bliżej przyjrzy takiej ofercie, to dostrzeże, że jest ona tak atrakcyjna tylko przez pierwsze miesiące. Potem, jeśli zdecydujemy się na wykonanie speedtestu, to zaobserwujemy to, że nasz internet jest dużo wolniejszy niż na samym początku. Niestety, tak działa wolny rynek, jednakże nie ma co się smucić, ponieważ często nawet wolniejszy internet jest na tyle szybki, że bez problemu możemy z niego korzystać i czerpać z tego radość. Jednakże są osoby, którym niższa przepustowość łącza nie wystarczy. Po wykonaniu speedtestu dochodzą do wniosku, że potrzebują więcej. Co wtedy?

W takiej sytuacji warto udać się do przedsiębiorcy, który od wielu lat zajmuje się montażem i sprzedawaniem dostępu do szerokopasmowego internetu. Taki sprzedawca bez problemu zrozumie potrzeby każdego klienta i zaproponuje nam ofertę, która spełni nasze oczekiwania. Wtedy, po wykonaniu speedtestu – np. na stronie http://speedtest.inea.pl/ – na naszej twarzy pojawi się szeroki uśmiech z okazji szybkiego łącza internetowego w naszym domu.

Comments are closed.