Advertisement
Kwiecień 2017
P W Ś C P S N
« Gru   Maj »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • Eleganckie wnętrza – jak urządzić salon?

    Aranżacja salonu wielu osobom sprawia trudności, ponieważ pomieszczenie to należy do najbardziej reprezentacyjnych w domu. Jednocześnie w wielu mieszkaniach pełni on również funkcję jadalni czy gabinetu, a wieczorem stanowi przestrzeń do wspólnego spędzania czasu w gronie bliskich. Jak urządzić salon, aby wyglądał stylowo?Read More »
  • Czy umowy śmieciowe to coś złego

    Umowy śmieciowe mają to do siebie, że pracodawca nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności. Bardzo często wygląda to, więc tak, że w razie nieszczęśliwego wypadku, czy też nawet śmierci poprzez pracy winna jest tylko ta osoba, która pracowała co sprawia, że mamy do czynienia z …Read More »
  • Stawianie kabiny prysznicowej

    W obecnych czasach kabiny prysznicowe znajdują się w bardzo wielu domach. Niezależnie od tego, czy w jakimś domu znajduje się też wanna, to jego część składową stanowi również kabina prysznicowa. Dzieje się tak dzięki temu, kabiny prysznicowe są naprawdę bardzo wygodne i pozwalają one na …Read More »

Speedtest – jak sprawdzić szybkość sieci

Wielu dostawców internetu chce zarobić jak najwięcej. Z jednej strony nie ma się co dziwić, ponieważ z założenia każde przedsiębiorstwo nastawione jest na zysk, jednakże z drugiej strony ważne jest to, aby większy zysk nie był osiągany kosztem klientów.

Firmy internetowe często przyciągają nowych klientów bardzo korzystną ofertą niesamowicie szybkiego internetu. Wiele osób z niej korzysta, bo kto nie chciałby płacić mniej? Pytanie wydaje się retoryczne – każdy! Jednakże, gdy ktoś się bliżej przyjrzy takiej ofercie, to dostrzeże, że jest ona tak atrakcyjna tylko przez pierwsze miesiące. Potem, jeśli zdecydujemy się na wykonanie speedtestu, to zaobserwujemy to, że nasz internet jest dużo wolniejszy niż na samym początku. Niestety, tak działa wolny rynek, jednakże nie ma co się smucić, ponieważ często nawet wolniejszy internet jest na tyle szybki, że bez problemu możemy z niego korzystać i czerpać z tego radość. Jednakże są osoby, którym niższa przepustowość łącza nie wystarczy. Po wykonaniu speedtestu dochodzą do wniosku, że potrzebują więcej. Co wtedy?

W takiej sytuacji warto udać się do przedsiębiorcy, który od wielu lat zajmuje się montażem i sprzedawaniem dostępu do szerokopasmowego internetu. Taki sprzedawca bez problemu zrozumie potrzeby każdego klienta i zaproponuje nam ofertę, która spełni nasze oczekiwania. Wtedy, po wykonaniu speedtestu – np. na stronie http://speedtest.inea.pl/ – na naszej twarzy pojawi się szeroki uśmiech z okazji szybkiego łącza internetowego w naszym domu.

Comments are closed.