Advertisement
Listopad 2016
P W Ś C P S N
« Paź   Gru »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
  • Kryzys opieki zdrowotnej

    Kryzys opieki zdrowotnej w latach osiemdziesiątych XX w. pokazuje, jak działa rynek pracy. W tym dziesięcioleciu wzrost w sektorze ochrony zdrowia doprowadził do ogromnej ekspansji zajęć związanych z pielęgnacją chorych, przy zdecydowanie zbyt małej liczbie wykwalifikowanych pielęg­niarek. Szpitale oferowały wszelkiego rodzaju dodatki do poborów -dofinansowanie …Read More »
  • Społeczne skutki bezrobocia

    Bezrobocie to nie tylko problemy natury ekonomicznej. Wiadomo, że brak pracy to także kłopoty finansowe dla państwa bowiem wiąże się to z zasiłkami oraz ze spadkiem dochodu państwa bowiem spada płynności konsumencka. Ludzie mniej kupują i nie płacą podatków. Jednak bezrobocie to przede wszystkim ludzkie …Read More »
  • Polacy biorą kredyty na potęgę

    Komisja Finansów w Unii Europejskiej wyliczyła, że Polska zajmuje trzecie miejsce wśród krajów członkowskich pod względem liczby zawieranych kredytów. Obliczenia wskazują, że średnia roczna kwota zobowiązania wśród Polaków, którzy mają kredyt lub pożyczkę, wynosi około 4382zł. Oznacza to, że jeśli w Polsce jest zarejestrowanych około …Read More »

Komu warto polecić walutomat?

17Kantory internetowe takie, jak na przykład walutomat to doskonały pomysł na wymianę obcej waluty bez konieczności składania wizyt w stacjonarnych kantorach. W dobie mobilnej bankowości jest to naprawdę bardzo opłacalne i nic dziwnego, że obecnie kantory prowadzone za pośrednictwem Internetu to prawdziwy hit na rynku finansowym.

Dlaczego warto skorzystać z takiej propozycji? Co posiada walutomat, czego nie posiada tradycyjny kantor? Dlaczego warto zdecydować się na internetową wymianę waluty zamiast udać się do sprawdzonego kantoru stacjonarnego?

Głównym argumentem, który jest przywoływany przede wszystkim przez miłośników nowoczesnych, internetowych kantorów jest to, że dzięki takim rozwiązaniom, jak walutomat, możemy o wiele więcej zarobić. Ma to istotne znaczenie szczególnie w przypadku, gdy prowadzimy działalność za granicą lub też spłacamy spory kredyt w obcej walucie. W takim przypadku straty, których niestety doświadczymy decydując się na tradycyjny kantor są naprawdę duże. Jest to związane przede wszystkim z tym, że internetowy kantor oferuje nam o wiele mniejszą prowizję niż bank czy kantor tradycyjny.

Stąd też internetowe kantory to idealna opcja dla osób, które prowadzą zagraniczne interesy lub też wyjeżdżają zarobkowo za granicę. Warto zdecydować się na taką wymianę walut (http://promocjebankowe.info.pl/omin-banki-wymien-walute-w-kantorze-internetowym/) także w przypadku, gdy spłacamy kredyt w obcej walucie. Trzeba przyznać, że po internetowy kantor coraz częściej sięgają także osoby, które dysponują niewielkim kapitałem w obcej walucie.

Comments are closed.