Advertisement
Maj 2015
P W Ś C P S N
« Wrz   Lip »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • Wymiana dolara online

    Dolar jest bardzo popularną walutą. W dzisiejszych czasach bardzo wielu ludzi ją kupuje. Niektórzy też chcą go sprzedać, ponieważ pracują za granicą i właśnie zarabiają w dolarach. To oni najczęściej korzystają z kantorów.Read More »
  • Gdzie najlepiej wymienić franka szwajcarskiego

    Jest co najmniej kilka miejsc, w których można kupić franka szwajcarskiego. Wymiany z CHF na PLN można dokonać w kantorze stacjonarnym. Trzeba tylko wybrać jeden z wielu, w których kurs danej waluty nieco się różni. Mimo to jest jednak dość wysoki, więc to niekoniecznie się …Read More »
  • Polacy biorą kredyty na potęgę

    Komisja Finansów w Unii Europejskiej wyliczyła, że Polska zajmuje trzecie miejsce wśród krajów członkowskich pod względem liczby zawieranych kredytów. Obliczenia wskazują, że średnia roczna kwota zobowiązania wśród Polaków, którzy mają kredyt lub pożyczkę, wynosi około 4382zł. Oznacza to, że jeśli w Polsce jest zarejestrowanych około …Read More »

Coraz więcej praktyków decyduje się na wykładanie na uczelniach

Wykłady akademickie kojarzą się przede wszystkim z teoretyzowaniem. I rzeczywiście, wiele jest przedmiotów, które mają wymiar wyłącznie teoretyczny. Jako jednak, że system edukacyjny zmienia się, i to bardzo diametralnie, coraz większy nacisk kładziony jest również na wszelkiego typu umiejętności praktyczne. Warto zatem podkreślić, że coraz więcej osób, które zajmuje się czymś praktycznym decyduje się na to, by prowadzić wykłady akademickie. Co to wnosi i gdzie można szukać takich właśnie ofert? Oto kilka szczegółów.

Przede wszystkim, podkreślić należy, że na wykłady akademickie decydują się praktycy z bardzo wielu dziedzin. Dlatego też, możemy na nie liczyć zarówno na kierunkach humanistycznych – ot, choćby tych językowych, dziennikarskich, czy też związanych z reklamą i public relations, jak i na kierunkach bardziej ścisłych – na przykład w zakresie informatyki, grafiki komputerowej, a także wszelkich studiów inżynierskich, jak to ma miejsce w http://www.zpsb.pl. Reasumując zatem, każdy znajdzie ofertę odpowiednią do swoich potrzeb w tym właśnie zakresie.
A co takie wykłady dają studentom? Przede wszystkim – bardziej praktyczną i bliższą realiom perspektywę spojrzenia na świat. Często bowiem bywa tak, że kończąc studia, tkwimy w świecie teorii, które nie są w ogóle podparte praktyką. To jednak można zmienić, jeśli tylko właśnie będziemy mogli uczestniczyć w wykładach oraz ćwiczeniach o bardziej praktycznym wymiarze. Na szczęście, tych do wyboru jest coraz więcej. Dlatego też, warto poszukać studiów na uczelni, która oferuje tego typu rozwiązania podczas nauki.

Comments are closed.