Advertisement
Czerwiec 2014
P W Ś C P S N
« Maj   Lip »
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  
  • Komu warto polecić walutomat?

    Kantory internetowe takie, jak na przykład walutomat to doskonały pomysł na wymianę obcej waluty bez konieczności składania wizyt w stacjonarnych kantorach. W dobie mobilnej bankowości jest to naprawdę bardzo opłacalne i nic dziwnego, że obecnie kantory prowadzone za pośrednictwem Internetu to prawdziwy hit na rynku …Read More »
  • Produkcja w Galicji

    W Galicji wzrostowi produkcji przemysłowej sprzyjały dwa czynniki: wzmożony napływ kapitałów austriackich oraz polityka gospodarcza władz państwowych. Na terytorium słabo rozwiniętego gospodarczo zaboru, o dużych nadwyżkach ludności, istniały korzystne warunki do lokaty kapitałów, które kierowano przede wszystkim do przedsiębiorstw większych, wykorzystując pośrednictwo banków galicyjskich. Z …Read More »
  • Rozwój przedsiębiorstw w Polsce

    Warto wskazać na fakt, że obecni coraz więcej naszych rodaków zdecydowanych jest na korzystanie z usług czegoś takiego, jak firmy logistyczne. Wskazać tu bowiem trzeba, że coraz więcej Polaków decyduje się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej. To zaś sprawia, że chętnie korzystamy z pomocy fachowców …Read More »

Kredyt sposobem na rozwój działalności

Wielu młodych ludzi chce rozwijać się i zakładać własną firmę. Prywatny biznes wiąże się jednak z wielkimi kosztami, ponieważ potrzebne są pieniądze na lokal, zakup towarów, zakup wyposażenia czy wypłaty dla pracowników. Wielu młodych przedsiębiorców zapomina jednak o tym, co skutkuje dramatycznym poszukiwaniem gotówki. W tym momencie, każdy zastanawia się nad zaciągnięciem kredytu. Czy jest to dobry pomysł? Kredyt jest dobrą koncepcją, jeśli jesteśmy pewni, że będziemy mieli go z czego spłacić. Jeżeli natomiast nie jesteśmy zupełnie przekonani, to powinniśmy wstrzymać się z decyzją. Przede wszystkim, kredyt wiąże się z pewnymi opłatami. Za każdym razem, gdy chcemy go zaciągnąć musimy zapłacić jakieś pieniądze za samo skorzystanie z kredytu. Opłatami, na które także powinniśmy się nastawić są odsetki. Przy braniu kredytu, bank ustala wysokość oprocentowania, jakie będziemy musieli dopłacać przy każdej racie, zgodnie z harmonogramem kredytowym. Gdybyśmy oddawali jedynie sumę, którą pożyczyliśmy, to udzielanie pożyczek zupełnie nie opłacałoby się bankowi. Widać więc, jak bardzo trudno znaleźć kredyt odpowiadający naszym potrzebom. Warto zauważyć, że aby bank udzielił kredytu, to musimy spełniać określone warunki. Przede wszystkim, powinniśmy posiadać polskie obywatelstwo. Drugim wymogiem są stałe źródła dochodów, które bank musi sprawdzić dla pewności. Dodatkowym atutem byłby wiarygodny poręczyciel, który zobowiązałby się do spłacenia naszej pożyczki w jakichś nieprzewidzianych okolicznościach.

Comments are closed.